Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-24, 14:36   #213
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Cześć Czy mogę dołączyć ?

Dziewczyny, troszkę Was podczytywałam. Te, z Was u których nie widać bicia serduszka w 6 tygodniu nie martwcie się na zapas. U mnie na wizycie w 6t 1d był pęcherzyk, zarodek, ciałko żółte ale z pomiarów USG wyszło, że ciąża jest o około tydzień młodsza aniżeli licząc od OM. Dlatego nie było jeszcze widocznej akcji serca. Lekarz powiedział, żeby nic się nie martwić i przyjść na wizytę po dwóch tygodniach. Wizyty niestety nie doczekałam ponieważ wylądowałam w szpitalu dzień przed jej terminem. Na szczęście okazało się, że już w porządku (no, może nie do końca bo ciąża zagrożona, ale jestem dobrej myśli). Na USG robionym w szpitalu serducho pięknie biło, nawet przez dwie sekundy słyszałam (podobno nie powinno się dłużej na tym etapie).

Co do liczenia to jestem obecnie w 8t 3d, natomiast w szpitalu określali to w dokumentacji jako 9 tydzień.

Dodam, że to moja pierwsza ciąża.
Witaj.
Od samego poczatku mialas powody do zmartwien....ale serducho bije,bedzie dobrze
I witaj wsrod Nas

Ja zaraz ide na wizyte,mam stresa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora