Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy wyjechać za granicę?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-26, 17:56   #34
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy wyjechać za granicę?

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;87278694]Ładnie ubrane w słowa to co można nazwać po imieniu - zapier...po minimum 60 godz tygodniowo bez urlopu. Zawsze myślałam, że dotyczy to tylko imigrantów, bądź ludzi pracujących za minimalną stawkę.


.[/QUOTE]

Ano, ładnie. I paradoksalnie mniej to dotyczy imigrantów zasuwających za minimalną stawkę, niż rdzennych Amerykanów i imigrantów, którzy zdobyli już jakąś tam pozycję. Ja pamiętam, że z pracy wychodziło się (bywało), że i o 20 mimo, że teoretycznie było to nine to five (jak to na stażu). A nie byłam ostatnia, która wychodzi. Niestety, praca to pasja Amerykanów i trzeba się dostosować. Dla mnie nie było to trudne, bo akurat zawód jest moją pasją, no i byłam w sumie od fąfla przyzwyczajona do zadaniowości. Jednak wiem, że gros ludzi (i z tej cywilizowanej i z tej mniej cywilizowanej Europy) ma z tym problem. Po prostu mamy inne standardy i inne priorytety. Na przykład mój tamtejszy szef nie był na dłuższym urlopie od 5 lat. Może dlatego te krótkie urlopy i dni wolne ludzie tam tak celebrują i wykorzystują do maksimum na odpoczynek. Nie wiem, może ja jakaś dziwna jestem, ale też jakoś wolę krótkie urlopy częściej, niż jeden długi, bo po dwóch tygodniach już jestem wypoczęta i zaczynam świrować. A po czterech kompletnie już czuję się wybita z rytmu i mam doła, że trzeba do pracy wracac. Może więc jakiś sens w tym jest.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując