Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-02, 13:11   #876
ossoria
Zakorzenienie
 
Avatar ossoria
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Home is where your heart is
Wiadomości: 6 630
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVII

Hej Wam! Jestem padnięta, zniechęcona i chyba mnie łapie dół Jak w czwartek walnęłam się na drzemkę, tak spałam 3 godziny Spałabym dłużej, ale szef mnie wyrwał smsem. Źle się dzieje u mnie w pracy, dokładnie w moim dziale i wiem, że dużo rzeczy teraz na mnie spadnie Spać nie umiem, bo ciągle rozmyślam nad różnymi rozwiązaniami. Tyle dobrze, że mam wsparcie u koleżanek i bardzo dużo miłych słów, żebym była cierpliwa i przeczekała tę całą burzę. Szef ma jakiś plan do obgadania, mam nadzieję, że sensowny, bo mi nerwy spać nie dadzą. Pewnie będzie w poniedziałek burza mózgów. Póki co łażę jak zombie i wyżywam się na orbitreku, żeby choć na chwilę odciągnąć myśli od roboty. Pewnie się będę tracić co jakiś czas, bo albo będę nieprzytomna, albo będę po godzinach siedzieć w robocie. Ale mam nadzieję, że na bieżąco będę w stanie czytać co tam u Was


Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
U mnie w klatce kulturalnie wisi ogłoszenie, że grupa dzieci będzie chodziła między 19-20, że przepraszają jeśli będą kogoś niepokoić a jak ktoś lubi się pobawić to zapraszają do wspólnej zabawy.
Pociąg relacji Bielsko-Biała / Bydgoszcz... 3 wagony, ludzi w brud�� ktoś chyba na łeb dostał albo zgubił po drodze wagony. Młodzież jest w szoku, ale już zostali naprostowani przez starszyznę, że jeszcze nie jest tak źle, bo wszyscy weszli i nie są przyklejeni do szyb��[emoji851]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale kulturka Za takie ogłoszenie to bym im mnóstwo słodkości uszykowała

Jak nikt nie musiał być niesiony na rękach, jak na najlepszym koncercie, żeby "iść" zrobić siku, to nie było tak źle A tak serio, to nie wiem co kieruje ludźmi, żeby w takim okresie dawać tak mało wagonów

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Ogólnie to się nie odzywam, bo chora jestem... zatoki zawalone, nie mam głosu, leżę w łóżku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrowia dużo!
__________________
"Wrażliwe słowo, czuły dotyk - wystarczą
Czasami tylko tego pragnę, tego szukam"
ossoria jest offline Zgłoś do moderatora