Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-04, 11:32   #3029
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Mam takie samo podejście. Ale tu niestety nie chodziło o odczyt, a wymianę, więc ktoś w mieszkaniu musi być. Zdziwiło mnie po prostu jak ktoś może tak naskakiwać na mieszkańca, że śmiał nie być w domu w wyznaczonym terminie. Nie wspominając już o zmyślaniu, że ktoś pana montera podglądał przez okno, ale drzwi mu nie otworzył
A nawet jeśli?

To może być dziecko, które jest poinstruowane przez rodziców, żeby nie otwierać nieznajomym, więc rzuciło okiem, czy to jakaś babcia, wujek i zobaczyło obcego faceta.

Albo babcia z Alzheimerem kiedy opiekun bierze prysznic i nie słyszy.

Przecież dorosła osoba się tak nie zachowuje zwykle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ale w Polsce tez chyba campingi w czasie ferii, kolonie i inne zielone szkoly nie sa za darmo?
No ja chodziłam na jakieś zajęcia różnej maści do szkoły jak byłam młodsza.

Tata pracował w domu, ale wszyscy znajomi szli, bo zajęcia były super i ja się wykłócałam o to.

I było za darmo. Nawet jedzenie codziennie było i wyjście do kina.

Ale rzeczywiście ponad 2 miesiące wakacji, jeśli nie ma dziadków, do których można wysłać dziecko albo którzy sami przyjadą to serio problem jak ktoś pracuje 8-16.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora