Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-04, 19:34   #2641
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość

Wracaj
Tak będzie


Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Właśnie kurde... nie kupiłam tego mniejszego Glamshopowego, bo w sumie mam pierdyliard paletek, cieni i samych turbotów, więc jednak się wstrzymałam. Ale pustka w sercu pozostała, którą próbuję teraz załatać. [emoji23] znalazlam kalendarz adwentowy dla kotów i nad nim myślę... nawet nie zastanawiajcie się, co mam w głowie (kota [emoji23]).
Uważajcie na te kalendarze adwentowe dla zwierzaków, mówię oczywiście o składzie Bo można dać kotu czy psu czasem smaczka, ale codziennie takimi "fast foodami" to nie bardzo karmić


Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
Ondiine, a z jakich okolic jesteś? 😊
Kotki są w świętokrzyskim Ale można je dowieźć do Warszawy.


Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
No to pewnie skoro uważasz że to ten czas to wracaj! Nie ma to jak w domu
Jo niby Niemcy bliżej, ale my teraz jeździmy rzadko... 1 rok to syn byl za mały a za jazdą nie przepadał delikatnie mówiąc. A w tym roku jakoś słabo z kasą. Zresztą w lutym zmarła babcia tż wiec trzeba było jechać.. póżniej w czerwcu kolejny pogrzeb ale to już tż sam jeździł
Ale wiadomo kasa leci wtedy jak szalona...
Niby mamy zaplanowany urlop w Pl na wakacje tylko szczerze mówiąc mi na nim wcale nie zależy. Ja chce w końcu spędzić święta BN w Pl a nie kolejne tu... te są juz 3...
No ale...
Oj to współczuję Ja sobie kiedyś obiecałam, że wszystkie święta spędzę z rodziną, choćby nie wiem co to stanę na głowie, bo są dla mnie tak ważne. Mam nadzieję, że nic mi nie stanie na przeszkodzie w realizacji tych planów i mam nadzieję, że Twoje kolejne będą już w Polsce i tego Wam życzę


Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Widziałam już kilka świątecznych reklam - Zalando, Carrefoura i... Coca-Coli Teraz będę wypatrywać grudniowych wydań gazet A w tygodniu polecę zobaczyć czy Obi już wystartowało - w zeszłym roku mieli naprawdę ładne ozdoby
Ale że Coca-Coli ?! Już?! A na YouTube nie ma!
A ja czekaaaaaaaaam!


U mnie w miasteczku już odpalone dekoracje na słupach i choinka przy centrum handlowym!
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora