Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-05, 09:52   #3957
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Tez mam baby bjorn i mimo ze gloe trzyma W miare, to boje sie o biodra [emoji55]

Sent from my E5823 using Tapatalk
Ja sie nie martwie, bo nozki ma szeroko.
Cytat:
Napisane przez Merssi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Jak śpią wasze maluchy? bo moja śpi strasznie niespokojnie. W dzień super cichutko grzecznie a w nocy zaczyna się impreza to znaczy śpi ale się wierci, kręci. Dopiero jak trafie moment i ułożę ją na boku to jako tako jest spokój do póki nie chce się ruszyć albo jest głodna.
Moj spi elegancko od 23 do minimum 5 rano. Wtedy pije mleko i idzie dalej spac. Dzis obudzil sie o 6.20 a byea, ze budzi sie po 7.
Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
No dokładnie tez miałam taki plan a teraz czasem sama z utęsknieniem czekam na 5.45 bo mam ochotę go tulać
Byłam dzisiaj wyrwać zęba 6, niestety już skonczyły się metody ratunku głupie, ale tęsknię za nim, teraz zanim wstawię implant minie duzo czasu i bede z takim kraterem funkcjonowac no i dla bezpieczenstwa 6h mam malego nie karmić, więc dostał butlę z odciągniętym a ja ściągam i wylewam do północy ;(
Tylko tak ciężko było go uspokoić na noc. Nie chciał załapać butelki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

No dokładnie tez miałam taki plan a teraz czasem sama z utęsknieniem czekam na 5.45 bo mam ochotę go tulać
Byłam dzisiaj wyrwać zęba 6, niestety już skonczyły się metody ratunku głupie, ale tęsknię za nim, teraz zanim wstawię implant minie duzo czasu i bede z takim kraterem funkcjonowac no i dla bezpieczenstwa 6h mam malego nie karmić, więc dostał butlę z odciągniętym a ja ściągam i wylewam do północy ;(
Tylko tak ciężko było go uspokoić na noc. Nie chciał załapać butelki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie bedziesz chodzic z kraterem. Ta dziura szybko zarosnie.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując