Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-06, 18:25   #3565
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez czekoladowy_deser Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! Pecherzyk pękł [emoji16][emoji122]
[emoji122][emoji122][emoji122] No to teraz czekamy na kolejne pozytywne wieści [emoji123]
Ja 22dc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowy_deser Pokaż wiadomość
No niestety masz rację... [emoji58]
A takie nakrecanie się nie jest zdrowe no ale weź spróbuj się nie nakręcac... [emoji28]
No i koło zamknięte.


Siva a Ty jak? Bierzesz już duphaston?
Biorę biorę [emoji6]
Od pregnylu i po kilku dniach dupka cały czas boli mnie brzuch.. Już mam go dość, przelewa się, jest spuchniety..
Właśnie leżę bez ruchu, jak wstaje to jest obolaly balon [emoji44]
Tak wiem że to skutki uboczne, już tak miałam nie raz, ale kurcze to tak dokuczliwe że musiałam to z siebie teraz wyrzucić [emoji44]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez aidil1982 Pokaż wiadomość
Dzięki Kamila za wyjaśnienie, będę musiała zgłebić temat bo nie mam o tym wszystkin pojecia, musiałam sprawdzić co to blw [emoji23]

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Dziewczyny czy któraś z was nosi lub nosiła dziecko w chuście? Czaję się na chustę ale trochę mnie przeraża wiązanie [emoji12]

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Moja kuzynka jest chustomaniaczka [emoji6] spotykają się z dziewczynami i dalej się szkoła w tych wiazaniach [emoji6]
Także ktoś ci musiałby pokazać, żebyś spróbowała.
One się na początku wymieniał, pozyczaly, żeby bez sensu nie kupować i nie stracić pieniędzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora