Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-06, 22:20   #2430
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;87310622]Truth Is Beauty popełnia sporo błędów, np. jeśli chodzi o typowanie gwiazd (Kristin Stewart np. według niej to Zgaszone Lato - według moich obserwacji - Czysta Wiosna, Penelope Cruz czy Salma Hayek - Ciemne Zimy, chyba w myśl podtrzymania stereotypu o "południowej zimie" - ich ton skóry jest akurat klasycznie wręcz jesienny, nie dopatrzyłam się żadnych chłodnych tonów). Tak, że nie wykluczone, że do tematu pomadek podeszła mocno umownie.
Lojra - czasem przekonanie się do zmiany nawyków makijażowych i postrzegania siebie może zająć trochę czasu. Faktem jest, że w tych kolorach robisz się bardziej wyrazista.[/QUOTE]


dla mnie Kristin Stewart w żadnym wypadku nie jest czystą wiosną. O ile jest jakąkolwiek wiosną. Co do Hayek, Cruz, zawsze odbierałam ich urodę jako ciężką; no i cóż, faktycznie tak mi się kojarzy ciemna zima. Taki nasycony, ale przytłaczający kolorystycznie, głęboki typ. Taka gorzka czekolada. Ja też niby mam "ciemną kolorystykę", ale jest różnica pomiędzy mną a Penelope Cruz.
Nie wszystko mi się na tym blogu podoba, ale ona nie wrzuca np. ciemnych kolorystycznie kobiet, w sensie czarnoskórych, do worka z napisem DARK. Choćby Alek Wek. Chociaż z drugiej strony nawet na 12 blueprints Christine Scaman jest w stanie przyznać, że jednak częściej typy ciemne można spotkać wśród Hindusów, a kontrastowe wśród Azjatów. Więc pochodzenie może jednak odgrywać jakąś rolę.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora