Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze sposoby na oszczędzanie(nie tylko pieniędzy) ^^
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-07, 19:43   #1410
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Wizażowe oszczędzanie ;)

Cytat:
Napisane przez Mamba00 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, odświeżam trochę temat pytaniem jakich aplikacji używacie do spisywania wydatków? Mam apkę Monefy, ale u mnie się nie sprawdza, jest za mało kategorii i nie można utworzyć swoich. Brakuje mi np. rozróżnienia kosmetyków na chemię i kolorówkę, nie mam gdzie wpisać zakupu książek czy płyt, wprawdzie jest dział rozrywka czy ubrania, ale wolałabym mieć to rozdzielone, nie ma też miejsca na wpisywanie usług typu hydraulik, serwis auta czy fryzjer, nie ma też kategorii praca, gdzie często zdarza mi się tracić pieniądze na jakieś smaczki, których wcale nie potrzebuje i chciałabym mieć to pod kontrolą, nie ma też osobnej kategorii związanej ze studiami i też mi tego brakuje. Z drugiej strony są aż trzy kategorie, jeśli chodzi o dojazdy - komunikacja, taxi oraz samochód. Korzystam tylko z jednej z nich, więc chciałabym móc je usunąć, czego ta apka nie oferuje (albo ja nie umiem)?
Próbowałam z excelem, ale u mnie się nie sprawdza, bo wygodniej jest wpisywać wydatki w aplikacje. No więc z czego korzystacie? Może któraś z Was znalazła aplikacje, do której można wpisać również planowany budżet dla danej kategorii? Myślę, że mogłaby być przydatna funkcja, aczkolwiek nie niezbędna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam excela na dysku Google.
I ja i mój facet mamy skrót do niego na pulpicie telefonu i w każdej chwili uzupełniamy go online.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując