Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca w korporacji- zarobki, staż, problemy...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-09, 17:40   #219
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Nienawidzę chodzić do pracy

To i ja bym chciała się pożalić i poprosić o radę. Pracuję co najlepsze w urzedzie, potrzebowałam pracy w ktorej nie będę musiała siedzieć po godzinach. Jestem na zastępstwo, gdy przyszłam nikt mnie w nic nie wdrozył. To mały urząd mam kadry i jeszcze parę różnych rzeczy. Co jest problemem, bo wychodzi, że muszę znać masę przepisów z zakresu rachunkowości, kadr, ochrony danych osobowych. Mam 2 osoby na stanowisku kierowniczym dyrektorke i księgową, sama nie wiem która gorsza, niby się przyjaźnią a jedna na druga nagaduje. Przyszłam w trakcie roku, od marca, dyrektorki zdaniem należało mi się do konca roku 10 dni urlopu wypoczynkowego, dzien za każdy miesiąc, wiele razy miałam tak, że źle interpretowała przepisy. Ja skonczyłam studia na UW, ona na jakiejś prywatnej uczelni zaocznie na prowincji i kiedyś sama z siebie powiedziała, że na jej uczelni był większy poziom. Nie wiem po co taka złośliwość. W czasie wyjazdu integracyjnego była na mnie zła, że nie chciałam pić alkoholu. Teraz księgowa, miała do mnie pretensje o błedy jakie zrobiła moja poprzedniczka, ostatnio ktoś tez coś zrobił zle, kazała mi wyjaśniać, ostatnio jej coś liczyłam dalam zeby przejrzała, bo to duże sumy. Za tydzień przychodzi czemu nie dałam tego koleżance żeby dalej to robiła, a cały czas to ona miała moje wyliczenia. Jest też jedna dziewczyna, uznała, że ma za dużo pracy więc innym oddała, miało być tak, że jeśli zrobimy zle, to ona poprawi, ostatecznie my musiałysmy, ja wtedy oddałam jej ta działkę, bo to kolejna rzecz na której musiałabym sie znać, a jak ktos jest od wszystkiego, to jest od niczego. Ostatnio powiedziała, że nie zna mądrzejszej osoby niż ona sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując