Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-09, 20:33   #2796
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Właśnie oglądałam te, które pokazujesz na allegro . Myślałam bardziej o pojemności 200ml, bo setka to tak się nadaje na zmoczenie języka, szczególnie jeśli obdarowana jest para . Naliczyłam teraz, że będę potrzebowała ok 30 buteleczek, więc przy pojemności 200ml jednak nie wychodzi tak dużo . Na liście mam 25 osób (znajomi, rodzina, ludzie z pracy tż), ale lubię też mieć kilka awaryjnych prezencików na wszelki wypadek. Zawsze się zdarzy że wpadnie jakieś nieplanowane spotkanie i ktoś wyskoczy na Ciebie z piernikiem, a Ty stoisz z pustymi rękami . Wtedy warto byc przygotowanym
Woow to i tak dużo!!! Ale działaj działaj! Myślę, że każdy będzie baaardzo milo zaskoczony zwłaszcza jak spróbuje



Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Ja się lubuję w dekorowaniu tych prezencików, uwielbiam nadawać im ten odświętny vibe. Wrzucam fotki drobiazgów z ubiegłych lat
O rajciu! Są przecudne!!!!



Cytat:
Napisane przez Chrupek123 Pokaż wiadomość

kupiłam też od męża dla mnie zestaw książek o gotowaniu od Mamyginekolog, w tym roku nasz budżet znacznie się poprawił, więc i trochę bardziej poszalejemy z prezentami, choć jak co roku odkładam na nie przez cały rok
Ee to ja czekam na opinie o książkach!!! Troche mnie korcą, ale ja nie wszystko lubie i się obawiam że mało skorzystam....
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora