Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-11, 11:52   #1610
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
Mój wczoraj też miał takie dziwne zachowania, jakiś bardziej nerwowy, sen krótki i niespokojny, przy karmieniu nagle zaczynał głośno płakać, rzucać głową i nerwowo szarpać oczywiście przyssany, zmasakrował mi totalnie brodawki [emoji849]



Nieźle pospala a w nocy była aktywniejsza czy też ładnie spała?
Jedna z przyczyn jaka podala mi polozna ze tak wariuje na piersi jest to ze mleko z pierwszej fazy leci czesciej niz one by chcialy i zeby albo troche odciagac przed albo jak tylko troche pociamka dana piers to nastepne karmienie robic tez z tej samej piersi. Ale u mnie wczoraj to musialo byc co innego, chyba bąki znowu.
Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Pokaż później zdjęcia [emoji173]️
Jakie chustonosidlo kupujesz?

Długo karmilas? Ja mimo ciągłego kp dostałam miesiączki 6 miesięcy po porodzie. Niech i teraz tak przyjdzie [emoji120]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znalazlam osiedle obok to caboo close na olx
Poczytalam i wychodzilo na to ze ono jest chyba najlepsze dla takiego malucha, jest jeszcze podobne niemieckie schwiszzz costam, nie ogarniam niemieckiego i cybex. Tula free to grow (ta do ktorej juz nie trzeba wkladki bo jest miekka) tez ponoc ok ale minimalnie gorsza pozycja niemowlaka.
Ja i tak na dlugo jej nie bede wsadzac w to na razie bo faktycznie poki nie siedzi to moze trzeba sie wstrzymac. Ale matka musi jesc sniadanie bo padnie

A Wy chodzicie gdzies dalej juz w tym urzadzeniu?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując