Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-11, 20:40   #1618
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.4

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Rany w końcu Was nadrobiłam. Ogólnie cały tydzień nie mogę złapać zakrętu. Wojtek w domu, młody cały czas na rączkach a tż w pracy a potem na budowie. Ogólnie daje radę, ale starszy ewidentnie zaniedbany. Jutro idzie do przedszkola to przynajmniej będzie miał się z kim bawić a my będziemy mogli z Matim się nosić i tulić. A w środę i czwartek tż jedzie na delegacje i będę sama z nimi 24h. Usypianie nie wiem jak ogarnę, acz może dam radę[emoji6]

Ja ogólnie myślę karmić do roku. Syna karmiłam 8 miesięcy, bo wczesnej wróciłam do pracy i Wojtek poznał komfort butelki[emoji13]A że z butli łatwiej, to sam zrezygnował z cyca. Teraz ani myślę wracać wczesnej do pracy, stąd myślę do roku kp.

Ogólnie chciałam powiedzieć, że rodzenie na jesień jest nie dla mnie. Te kombinezony, śpiworki, smog i deszcz za oknem uniemożliwiają mi korzystanie w pełni z macierzyństwa. Z Wojtkiem urodzonym w czerwcu było zdecydowanie łatwiej.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak jest deszcz to nie ma smogu[emoji38][emoji28]


I tak nam się w tym roku pogoda udała[emoji12]

A usypianie ogarniesz... w najgorszym wypadku padniecie spać nad ranem [emoji16]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Pol roku




Spala ladnie, w sumiw budzila sie jeszcze o 3 i 4 a pozniej dopoero po 8
To Róża sypia podobnie jak Alka [emoji4]
Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Albo się ciemieniucha robi Oli też się jakoś teraz zaczęła łuszczyc skóra na głowie. Obserwuje, ale podejrzewam, że ciemieniucha. Dużo dzieci to ma i co ciekawe Tosie to ominęło.


Od dwóch dni mamy kolki. I są to kolki, a nie inne marudki życiowe co ja dotykają na każdym kroku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj. Oby te kolki szybko przeszły[emoji106]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Fubizka, opcja z teściową jest ok. W deszczu też można spacerować albo posiedzieć w galerii czy iść na kawę w okolicy
Co do twojego tża - ostatnio pisałaś, że proponował ci, żebyś wyszła. Rozumiem, że bardziej brakuje ci snu, ale to wystarczy mu powiedzieć, że wychodzisz spać do drugiego pokoju albo iść na durny spacer przewietrzyć głowę. Teraz też piszesz, że pyta o szamę dla małej. No ja też bym się bała zostać z takim maluchem bez amunicji A o wyjścia do kibla czy pod prysznic nie powinnaś prosić, lecz komunikować jak dla mnie. W nocy może małą przewinąć. Rozmawiajcie. Dziecko jest wasze, obie strony mają być zadowolone.

My się wzajemnie poprawiamy, ale bez złośliwości, a jak robi się gorąco, bo któreś rzuci coś durnego z niemocy, druga strona nie ciągnie wątku i zaraz jest spokój.
W sumie wg mnie początki to taka nużąca nuda, później może być goręcej, gdy przyjdzie decydować, co dziecko je, ogląda i takie tam.

Zostawiłam dziecię drzemiące na brzuchu, poszłam schować pranie, wracam, a ten z głową w drugą stronę.
Moja obraca głowę spiac na brzuchu w sumie to chyba od urodzenia nie za każdym razem ale zdarza się jej



I wreszcie ta moja leniwa Lalka dziś ładnie trzymała główkę leżąc na brzuchu[emoji7] może pediatra nas jednak nie skrzyczy[emoji23]

I wydłużyły jej się godziny czuwania (ja to nazywam czasem "życia") potrafi już wytrzymać godzinę do półtorej bez spania tylko gadając a jak zaczyna jej się zbierać na marudzenie to trzeba przytulic do serduszka i odlatuje[emoji7]

PS. Oczywiście czas bólu życia też mamy, żeby nie było za różowo [emoji12]
Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały

Edytowane przez Margosia__
Czas edycji: 2019-11-11 o 21:00
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując