Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-14, 13:02   #2945
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Wszystko czego użyjesz raz lub używasz rzadko a łapie kurz to durnostojka [emoji16]. Ja jestem fanką lektur elektronicznych i pozbyłam się większości książek z domu [emoji848] zostały tylko te których nie ma w wersji elektronicznej.
Dodatkowo nigdy nie lubiłam dostawać prezentów w postaci książek i też takich prezentów dawać nie lubię.

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
Dla mnie dom bez książek nie ma klimatu i wieje chłodem. Ale to oczywiście kwestia gustu.


Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ja lubię dostawać książki i zupełnie nie przeszkadza mi ich obecność na półce [emoji2] tak w ogóle to marzy mi się biblioteczka [emoji2]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To tak jak mnie


Cytat:
Napisane przez rudnika Pokaż wiadomość
Kurczak, marchewka opcjonalnie jajko zalane rosołem z żelatyna - robi się z tego galaretka jadalne na zimno z cytryną bądź octem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To jest MEDUZA


Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
A u mnie śniegiem sypnęło
Ależ Ci zazdroszczę widoku . Na jarmarku też piękne rzeczy, bombaski to bym przygarnęła z chęcią. W moim mieście ludzie na jarmark to tylko przylezą się nażreć i nachlać wina. Rękodzieła nikt nie kupi bo za drogo


Kupiłam pierwsze w tym roku mandarynki, ciekawe jak wypadną, bo oczekiwania są duże
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora