Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-14, 14:56   #527
ametty
Rozeznanie
 
Avatar ametty
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 651
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 5

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
Dziewczyny rozpakowane, czy bolalo was miejsce po welflonie? Mnie boli a ta zyla jakby twarda wyczuwalna... mam nadzieje ze przejdzie, bo z wygladu wszystk ok
Mnie troche boli po pierwszej próbie zalozenia przy nadgarstku. Ostatecznie wenflon mialam na wierzchu dloni i to miejsce mnie nie boli.
Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Gratulacje dla rozpakowanych raz jeszcze
Dziewczyny, które mają poród za sobą odszedl Wam czop przed porodem? Zastanawiam się, czy mozna to przegapić. I jeszcze pytanie o skurcze jak to jest jak się zaczynają, taki ścisk jak na miesiaczke i po chwili puszcza? Zastanawiam się. Co prawda wszyscy mowią, ze jak się zacznie to na pewno będę wiedzieć, ze to to ale moze cos nakierujecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przy pierwszym i drugim odszedl na kilka dni przed porodem - taka bardziej galaretkowata wydzielina podbarwiona krwią na końcu. Teraz chyba mi nie odszedl albo zrobil to ukradkiem

Tak, takie bole jak miesiączkowe tylko że odpuszczajace i wracajace. Teraz i przy pierwszym porodzie czulam je w krzyzu i dole brzucha a brzuch u gory delikatnie sie zapadal (i nie byly super regularne, zalezalo od pozycji - czestsze na stojąco, rzadsze na leżąco - wiec caly schemat mi sie rozjezdzal jak postanowilam np usiasc albo pochodzic). Przy drugim porodzie jakos inaczej je czulam - tak jakby calym brzuchem za to byly ksiazkowo regularne.

Chyba twoj nastepny post bedzie juz po rozpakowaniu!
__________________

Edytowane przez ametty
Czas edycji: 2019-11-14 o 14:58
ametty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując