Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O hejcie w internecie.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-17, 16:21   #16
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: O hejcie w internecie.

[1=5e6acd8856e3543c388fdb2 9473010362e3e375e_5dd5d3a 977078;87340538]Ponieważ Windsorowie mimo kilku, kilkunastu pokoleń wstecz również byli zwykłymi ludźmi, a tytuł dostali za jakąś zasługę. Nie mają niebieskiej krwi i nie dotknął ich palec boży. Są zwykłymi ludźmi jak każdy. Obecnie jest mnóstwo ludzi na zasiłkach. Renciści, weterani wojenni każdego z osobna będziecie teraz wyliczać ile na niego wam podatku odciągnięto ? Ja też zarabiam i płacę podatki i przez myśl mi nie przeszło, aby komuś wypomnieć, że go sponsoruje.[/QUOTE]

W 2017 roku londyńska firma doradcza Brand Finance opublikowała swoje wyliczenia, z których wynikało, że brytyjska monarchia co roku generuje dla brytyjskiej gospodarki 1,76 mld funtów.

Jak wówczas szacowano, wartość kapitałowa brytyjskiej monarchii to około 67,5 mld funtów, w co wliczają się nieruchomości i kolekcje dzieł sztuki, które same warte są 25,5 mld funtów. Analitycy zaznaczyli też, że monarchia ma pozytywny wpływ na rozpoznawalność brytyjskiej marki na świecie i napływ turystów, a także swoje odbicie w kulturze masowej


To tyle jeśli chodzi o monarchię.

I osobiście nie mam nic do zasiłków dla rencistów, weteranów, kobiet, które nie pracują bo mają np. pod opieką dziecko wymagające opieki 24h (np z porażeniem). Ale jak ktoś do pracy nie idzie bo mu się nie opłaca, bo tyle samo państwo da za nic nierobienie... to sorry...
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora