Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-17, 16:30   #1816
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
No ja też staram się nie czytać i nie myśleć, to było bardzo przypadkiem :/
Współczuję, że też cię to męczy

Trochę się boję spytać, ale co to takiego te rzeczy, których się nie powinno?





Wybacz To na pewno nasza wina, bo mój dzieć pospał w dzień ponad normę, więc musiało się na kimś odbić



Staram się nie myśleć na zaś, ale właśnie tego się obawiam, że początki to sielanka, a potem będzie...

Haha, właśnie przysnęłam przy usypianiu



Tak, ale mój syn nigdy nie odmawia [emoji3590]



Od pojawienia się mojego słodkiego bobasa powtarzam, że mam bana na robotę No kurde, dalej mnie fascynują te czujki na kompa. Lepiej mi, że Marta też preferuje matki uwagę od pieniędzy Jak zaczną marudzić o kieszonkowe, trzeba będzie przytulić i przypomnieć, że kiedyś mieli inne priorytety

Mam żal. Rzekę żalu. Przybierała od lutego i zamiast znaleźć ujście w momencie porodu to wylała, hahaha



Hahaha



Minie. Oby na stałe, a nie tymczasowo



Nie gadaj, że twój Pana Tadka nie recytuje???
Nadrabiajcie mogusiem, bo poważniejsze sprawy czekają i zaraz będziecie w tyle. Wtedy nici ze spania



Ale z ciebie madka, powinnaś tego swego średniego jedynaka w wannie dziś masować po wczorajszych przeżyciach


Od kilku dni swędzi mnie skóra, aż ślady zostają takie trwałe. Też tak macie?
Np.chodzenie po schodach, schylanie się, podnoszenie z max wysokości stołu i nie więcej niż waży dziecko. A ja na drugi dzień po powrocie wzięłam się za mycie podłóg. We wtorek już na większe zakupy, na których już ledwo szłam. Dobrze, że wózek to jakoś się trzymałam. Podejrzewam, że już sobie coś tam zrobiłam bo mam takie zgrubienie, że aż boję się iść do lekarza [emoji17]

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ja tez mam jakąś zwykła chustę z allegro ale ja używam tylko jak juz nie mam innej możliwości [emoji16]

Mam taką rozkminę egzystencjalną ..
Czy ja wyglądam na matkę, która nie może mieć córki?

Od czasów ciąży wszyscy pytają czy to chłopiec. Ewentualnie chłopiec czy dziewczynka ale ani razu nikt nie zapytał czy to dziewczynka[emoji28]
Nawet jak jest opatulona różowym kocem!

Muszę zainwestować w oczo[emoji879][emoji879][emoji879]ny, brokatowy, różowy wózek to może nie będą mieć takich dylematów? [emoji23]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Przy Wiktorii tak miałam a teraz mówią, że Kamil wygląda jak dziewczynka bo ma taką delikatną buzię.

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
U nas tez z okazji maminych urodzin Ala zrobiła imprezę niespodziankę w nocy
Na szczęście nie plakala tylko uśmiechnięta wierzyła tyleczek[emoji28]

Za to teraz Gwiazda odsypia [emoji7]

A Duży czyta Mniejszemu bajke[emoji173]

Tak to można żyć... i pomyśleć, że dwa dni temu chciałam ich wysłać w kosmos[emoji23]

Chłop w pracy od godziny, wróci kolo 1 w nocy... [emoji57]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Spóźnione życzenia Wszystkiego najlepszego [emoji9] masz urodziny w tym dniu co moja teściowa

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ja miałam wczoraj, moja mama ma dzisiaj wiec załóżmy że to była wspólna impreza[emoji2]


Dziękuję za zyczenia[emoji8]

I macie moja Gwiazde[emoji7]Załącznik 7698131Załącznik 7698132

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
[emoji7][emoji7]

Zaliczyliśmy z Szymkiem i Kamilem godzinny spacer bo Wika u babci.

Znajome już chcą nam się wpakować w odwiedziny ale pomimo, że czuje się już na siłach to jakoś nie mam ochoty.
Jeszcze jutro muszę iść do mopru poskładać wnioski i aż mną trzęsie bo zapewne nie załatwię wszystkiego od ręki.



Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując