Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-17, 18:48   #2863
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Maltra - Ty masz nick na M? To już Cię pamiętam [emoji4] powodzenia [emoji109] [emoji109] [emoji109]


U nas z Werka jest podobnie jak u Ann. Ale jesteśmy w lepszej sytuacji bo przesypia noce, od 2tyg nie je już cyca (sama się odstawila, jest na mm), no i w dzień śpi w wózku w domu więc mogę wyjść z pokoju i w spokoju iść do łazienki czy nawet po cichu robić obiad (po cichu bo mamy praktycznie polaczony pokój z kuchnia). Jedyne nad czym ubolewam to to że nie mogę posprzątać bo boi się odkurzacza, a mąż rzadko kiedy jest w domu... Jak śpi to też nie odkurze bo wiadomo że się obudzi. Poza tym jest wymagająca, ciągle na mnie wisi, wali pięściami w drzwi jak tylko osmiele się wyjść i je zamknąć. Ciągle trzeba z nią być i się bawić. Nawet moja mama jak była u nas ostatnio to mówi z ciągle trzeba z nią coś robic bo inaczej się nudzi, denerwuje i krzyczy. Ciągle ja trzeba zabawiac. Ale poza tym jest cudownym dzieckiem, radosnym. [emoji4] W przyszłym roku idziemy po kolejne![emoji23] w zeszłym tygodniu dostałam okres, pierwszy po porodzie, równo 1,5tyg po ostatnim karmieniu cycem.
Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Moja też się boi odkurzacza [emoji85]
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
To jak będziesz mieć noworodka to z piżamy wychodzić nie będziesz najwyżej wcale [emoji14] Ja po cesarce 2 albo nawet i 3tyg w koszuli latałam ale tam doszedł potężny baby blues [emoji57]A jednak będzie drugi bobas. Super! Oby szybko poszło tym razem [emoji8]Ja to pisałam i tak, to jest to.
Gaja ty niedługo 2 trymestr[emoji33] Wiesz co teraz jeszcze szybciej te wasze ciąże lecą. O powinnaś się lepiej poczuć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

To tak jak ja. W ogóle w nocy tak mi się wszystko wyolbrzymia strasznie. Źle znoszę pobudki i niewyspanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to to z tą piżama [emoji23]
Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
A jednak będzie rodzeństwo dla Werki [emoji16][emoji41]

Melduję że chyba wiem czemu młoda ostatnio kiepsko sypia [emoji85]mamy dolna jedynkę przebia [emoji41]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
My już 8 zębów mamy [emoji4]
Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Haha czy będzie to zobaczymy [emoji4] ale chcemy. Nie wiem tylko czy próbować samemu (nie zabezpieczamy się od porodu) czy od razu uderzać do kliniki.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Dajcie sobie chwilę i próbujcie tak, a jak nie będzie wychodzić to do kliniki.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora