Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ząbkujemy i wstajemy a wkrótce roczek świętujemy! Lipcówki 2016!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-17, 21:04   #4528
Tetetka1
Raczkowanie
 
Avatar Tetetka1
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 473
Dot.: Ząbkujemy i wstajemy a wkrótce roczek świętujemy! Lipcówki 2016!

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Ale jak będziecie mieć cudownie w nowym domku [emoji1]
Zdazycie przed świętami?

My mamy na koniec listopada zebranie ze wstępna obserwacja. Wysyłam męża ale nie wiem czy to dobry pomysł bo jak mu powiedziałam o czym ma rozmawiać z panią to on nie widzi problemu[emoji28]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Na 99% nie zdążymy. Trudno, będziemy mieszkać na budowie.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Jak wakacje?

Z kolejnych schiz mojego syna -


Zęby myje tylko wodą [emoji24][emoji24][emoji24]

Nie lubi patrzeć na swoje odbicie w zabawach (muszę zaklejac taśmą klejąca szybki samochodów) oraz u sąsiada w oknach (chodzi dookoła).

Któreś z waszych dzieci też ma podobne jazdy? [emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój nie lubi jeść czerwonego.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Długi dzień, na szczęście za nami
Oficjalnie jesteśmy biedakami[emoji23]


Nie było tak źle jak się spodziewałam.
Ale sam zabieg równo dwie godziny. Trudno go było uspokoić jak się ocknał, na szczęście Młoda wszystko przespała wiec było o tyle łatwiej

W domu już zupełnie normalnie się zachowywał i zazyczyl sobie od razu kanapek (a lekarz proponował płynna diete[emoji23])
Mam jednak nadzieję, że do następnego razu dojrzeje do normalnej wizyty [emoji4]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Super, że już po wszystkim. Mój na szczęście bardzo lubi myć ząbki, powiedziałabym nawet że pasta bardzo mu smakuje. Jak był malutki to mył zęby z 10x dziennie, teraz trochę wyluzował.
My za to jutro mamy wizytę u laryngologa. Mam nadzieję, że pójdzie wszystko sprawnie.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Chwalę się [emoji3]

Moja Gwiazda [emoji7]Załącznik 7698133Załącznik 7698134

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

W końcu można poszaleć z falbankami i kokardkami
Tetetka1 jest offline Zgłoś do moderatora