Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-17, 21:07   #3498
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
o to będę musiała się przejechać do stacjonarki. Babeczka w S. mówiła, że jeszcze wszystkiego nie dostali i w najbliższych dostawach będą pojawiały się kolejne zestawy świąteczne, ale nie wie czy te z ABH do nich dojadą. Chociaż dalej nie wiem po co mi zapasowa Soft Glam A takie rzeczy [emoji16] napaliłam się na notatnik z kalendarzem, a to zwykły notatnik z 2 stronami z miesiącami ale za cały jeden złoty to mi nie żal. Najlepiej wyszło z boxem, konsultantka była przekonana, że box to ta saszetka z miniakami. Ten duży z emaila i tak był kiepski, więc mi nie zależało na nim.

Załącznik 7698127
bARDZO ZACNE ZAKUPKI

Ja dzis na zakupach bez limitu nie poszalalam, cokolwiek sie podobalo to po chwili namyslu stwierdzalam ze mam bardzo podobna rzecz w szafie. Nic z butow mnie nie urzeklo.
Kupilam sukienke sportowa bawelniana, kombinezon ze spodenkami na lato plus pasek ktory bedzie pasowac do sukienki rowniez oraz do innej granatowej kupionej wczesniej , spodenki eleganckie i spodnie na chlodne dni do PL >
za to TZ jak wpadl do quicksilver to poplynal....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora