Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-18, 07:44   #2876
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Wiesz ja miałam na myśli koleżanki i kolegów [emoji23][emoji23] póki co.
A rodzeństwo? Chyba jeszcze chwilę zaczekam [emoji848]
Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Oj tam oj tam :P

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Laloca , tylko z 2 strony jak widze wiecznie kłócące sie corki mojej przyjaciółki to pęka mi glowa po godzinie a jest miedzy nimi 4lata różnicy:/ wiec powinno byc ok , a nie jest... ciągle sobie robia na zlosc i non stop sie kłócą. Bo młodsza chce co ma starsza a starsza chce trochę spokoju, nie chce jej dac , w odwecie ta niszczy itd itp..... ja wiem , ze mnie to tez czeka [emoji51] ale kazdy kij ma dwa końce wiec bedzie pięknie w koncu...

Ja wam powiem , ze tez nie pamietam zeby moi rodzice sie ze mna bawili... wieczorem bylo czytanie bajek i to tyle. Kazdy pracowal.. a teraz mam wyrzuty sumienia jak nie pobawie sie z Synem przez 1 dzien...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz rację z tymi kłótniami. Podobno najlepiej mieć trójkę

Nas była trójka, a po latach czwórka i mama nigdy się z nami nie musiała bawić, bo sami organizowaliśmy sobie czas. Nie pamiętam, żebyśmy się bardzo kłócili. Mi było ciężko z siostrą się dogadać, ale w wieku dojrzewania. Z bratem miałam zawsze znośne relacje Mamie najbardziej dało w kość czwarte dziecko.


Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Jak tak pomyślę, to u mnie też rodzice się zbyt dużo z nami nie bawili. Tata wiecznie w trasie, mama już miała biuro w domu. Ale na parterze mieszkali rodzice mamy, dziadek miał problemy z poruszaniem się, więc zawsze grał z nami w karty, planszówki, uczył robić różne statki z papieru, układał z nami klocki i ogromne fortece z kart. Babcia za to bawiła się z nami na zewnątrz, zajmowała nas ogródkiem itd. Rodzice nam czytali i w sumie tyle. Z tym, że między bratem a mną jest 13 miesięcy różnicy, więc bawiliśmy się razem.
Ale powiem wam, niedawno układałam Lego z moim siostrzeńcem i dawno się tak nie bawiłam [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie lubię układać LEGO za to puzzle uwielbiam malować też mogę.

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
4 rano [emoji23]idealna pora na gorąca kawę [emoji41][emoji23][emoji477]miłego dnia [emoji41]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
No chyba :P

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Ja od dwóch godzin w pracy [emoji22]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zmieniłabyś sobie te godziny pracy
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora