Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-18, 18:34   #3117
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
I ja, i ja Już się nie mogę doczekać. Choć w tym roku pewnie obejrzę vlogmasy może ze dwóch tylko youtuberek. Tak mnie przeraża ta ilość reklam i wciskania kitu jak to "wszyscy mnie pytali o torebkę/podkład/świecę" itd, itd, itd. Jak jeszcze zaczęły niektóre ostatnio reklamować mleko modyfikowane to zwątpiłam.
ta, troche przeginaja


Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Świąteczne świece yc Goose Creek czy kringle można dorwać po 50/60 zł duża świeca, to się opłaca, dla mnie osobiście jest duża różnica w jakości zapachu - droższe marki kontra biedronka [emoji5].

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
[emoji16] a kuchenkę masz na gaz czy indukcje? Ja kiedyś odpalałam świecę kuchnią gazową i wykałaczką [emoji16]

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
a ja kawalek papieru podpalalam na indukcji


Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Dla TŻta maszynka elektryczna, sam sobie wybrał [emoji4] miało być coś zupełnie innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

https://allegro.pl/oferta/philips-on...ant=8435792784 o taka [emoji846] podobno jakaś super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tacie taką kupilam

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Witałam się z Wami jakiś czas temu.

Zrobiłam pierwszy świąteczno-jesienny wianko-stroik. Wszystko z własnego ogrodu. Żałuję, że latem nie suszyłam kwiatów, teraz zbieram tylko ostatnie wspomnienia po kwitnących polach.

Następny będzie może z jagodziny i berberysa. Nie chcę nic malować ani opruszać śniegiem, takie naturalne najbardziej mi pasują.


wczoraj zrobilam ostatnie zakupy na Allegro i jak mi to zacznie splywac , to od paczkomatu nie odejde

ale pogoda do doopy
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora