Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-19, 15:13   #979
123butterfly123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Może moje pytanie jest absurdalne, ale odkąd jakiś lekarz spośród kilkunastu na pytaniach abc zdrowie odpisał na podobną sytuacje ze jest możliwość to już sama nie wiem. Na skraju dni niepłodnych i płodnych (1 listopada w piątek kiedy ból owulacyjny czułam od czwartku do soboty) doszło do pettingu, chodzi mi o sytuacje kiedy dotknęłam członka i miałam preejakulat na palcu (wiem ze mogą znajdować się tam plemniki) po około godzinie (kilkudziestu minutach) kiedy palec na pewno był suchy, dotknęłam swojej łechtaczki, ale nie było żadnej penetracji pochwy. Czy powinnam w ogóle martwić się tą sytuacją? Okres powinnam dostać jakoś w tym tygodniu ale jestem pewna ze przez stres jaki przechodzę się spóźni, ostatnio pobolewają mnie piersi przy mocniejszym dotyku i raz na jakiś czas jest mi niedobrze (może to ze względu ze bardzo mało ostatnio jem) Czy jest prawdopodobieństwo ciąży? I jak duże? Powinnam się martwić?

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Oczywiście Ból owulacyjnych czułam następnego tygodnia od czwartku do soboty wiec minęło około 6 dni tygodnia od zajścia
123butterfly123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując