Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-22, 08:55   #3310
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Jestem małym maniakiem jeżeli chodzi o fajne obudowy na telefon, a Ty mnie teraz zmusiłaś do zakupu kolejnej, są cudowne! I widzę, że są na mojego S9+, więc na black friday czekamy we dwie. I uwierz, masz naprawdę mało prezentów, więc się nie zastanawiaj!

Macie świadomość, że za miesiąc będziemy już prawie na mecie jeżeli chodzi o odliczanie do Świąt? Nie mogę uwierzyć, że ten czas tak szybko leci, dopiero co witałam się w tym wątku, a to było jakoś w połowie października, a tu już za prawie tydzień grudzień się zaczynai otwieranie kalendarzy.
Mam już dla mamy bilety na cirque du soleil i chcę jeszcze kupić planner madamy

Na obudowy już mi mignęło gdzieś -50% na fb, jest nawet jakieś dodatkowe -20% jak przekroczysz jakąś kwotę. A masz jakąś obudowę z takim pierścieniem do trzymania? Bo też są do kompletu, ale nigdy nie miałam takiego cuda


Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Miesiąc i dwa dni do Wigilii [emoji7] zleciało bardzo szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Możliwe ja też nie lubię polskich filmów. Może inaczej nie lubię nowych polskich filmów. Np bardzo lubię oglądać Kogiel- Mogiel [emoji850] ale oczywiście 3 nie oglądałam bo to taki na siłę wymyślony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja muszę się przyznać że też nie oglądałam listów do M, boję się żenady i karolaka
Ale może w tym roku się złamię
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora