Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-22, 09:01   #3311
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
Tak do s8. Mnie przesyłka szła około miesiąca. Także jeszcze trochę czasu zostało. [emoji4]

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Aż sprawdziłam ile moja paczka już idzie... ale dość późno wysłali no może w połowie grudnia mnie zaskoczy w zeszłym roku wymieniłam telefon akurat na black friday i nie było kiedy zamówić świąteczne etui... a w tym roku jakoś mi to wyleciało i sobie przypomniałam w listopadzie

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Jestem małym maniakiem jeżeli chodzi o fajne obudowy na telefon, a Ty mnie teraz zmusiłaś do zakupu kolejnej, są cudowne! I widzę, że są na mojego S9+, więc na black friday czekamy we dwie. I uwierz, masz naprawdę mało prezentów, więc się nie zastanawiaj!

Macie świadomość, że za miesiąc będziemy już prawie na mecie jeżeli chodzi o odliczanie do Świąt? Nie mogę uwierzyć, że ten czas tak szybko leci, dopiero co witałam się w tym wątku, a to było jakoś w połowie października, a tu już za prawie tydzień grudzień się zaczynai otwieranie kalendarzy.
Strasznie szybko czas leci dopiero co był koniec wakacji... a tu zaraz grudzień
Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość

Ciekawe jaki moj jest stojak.. aż ide zerknę
Jest na 2.5l i jakąś miarkę ma. Zobaczymy w praktyce jak to sie sprawdzi

Ja przez te sprzedawanie choinek to czułam taki klimat świąt super bylo!
O! to wydaje się, że porządny stojak
Ja chętnie wpadnę w dekoracje nawet mogę im tam poukładać wszystko uwielbiam to aż mnie kroci iść do piwnicy i zrobić przegląd ozdób
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora