Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-22, 09:15   #985
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez EmilkaBo Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie w imieniu koleżanki, która strasznie panikuje. W 6 czy 7 dniu cyklu doszło do zbliżenia ale wytrysk był na zewnątrz. Dziewczyna ma nieregularne okresy i zdarzają się jej plamienia pomiędzy okresami. Wtedy też tak było, po 2 tygodniach miała plamienie trwające około tygodnia i pod koniec tego plemienia strasznie bolało ją podbrzusze więc powiedziałam żeby poszła z tym do ginekologa. Posłuchała się i poszła, lekarz po zrobieniu usg powiedział że widzi na lewym jajniku pecherzyk i powiedział że pewnie dlatego ją to podbrzusze boli (był to 31 dzien cyklu) wiec trochę się zdziwilysmy że dopiero miałaby owulacje. Dostała luteinę aby jej przeszło i pecherzyk pękł ale w 9 dniu jej brania dostała okresu - pierwszego dnia był mega obfity, ale drugiej nocy było już czysto tylko w ciągu dnia było krwawienie. Ogółem ten okres trwał 3 dni. W tym tygodniu uskarża się na mdłości, rozdrażnienie, bóle brzucha i zaczęła się zastanawiać czy to moze jednak nie ciąża i usg tego jeszcze nie pokazało. Stąd więc moje pytanie w jej imieniu czy w ogóle jest taka możliwość? Wg mnie jest przewrażliwiona ale mnie nie słucha. Dodam że 23 dnia po zbliżeniu zrobiła test i oczywiście był negatywny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nie jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując