Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy wasz facet też tak oszczędza?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-25, 11:16   #38
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 153
Dot.: Czy wasz facet też tak oszczędza?

Cytat:
Napisane przez MalieNova Pokaż wiadomość
Moje drogie, czy wy też czasami u

słyszycie od waszych mężczyzn, że nie ma na coś pieniędzy, że za drogie, że się nie opłaca? Otóż ja słyszę. I to przynajmniej co jakiś wypad do centrum handlowego. Mój chłopak woli kupić sobie telefon warty kilka tysięcy (bardzo powyżej 4000zł), natomiast na kawę w kawiarni za 15zł to "nie stać" (oczywiście kawę dla siebie, nie dla mnie). Zrozumiałabym to gdyby nie pracował i musiał jakoś oszczędzać, ale on pracuje i to nie za najniższą krajową. Ostatnio jak rozmawialiśmy to mówił, że znowu musi zatankować mimo, że niedawno tankował bak. Jeszcze stwierdził, że przecież dużo do mnie jeździ i tak 50 zł tygodniowe leci. No cóż, trochę to zabrzmiało jak zarzut, ale trudno. Czasami mnie to śmieszy, ale czasami obawiam się jak to będzie jak zamieszkamy razem. Co o tym sądzicie? Jak tam to u was wygląda?

Stać go na drogi telefon właśnie dlatego, że nie kupuje pierdół typu kawa ze Starbucksa za paręnaście złoty.


Zależy jak to powiedział i w jakim kontekście, też czasem narzekam, że znowu muszę zatankować.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87360923]Każdy oszczędza na tym co jest dla niego istotne. Ja bym nie chciała takiego partnera co mu żal na kawę czy obiad w restauracji, ale to kwestia indywidualna. Sama jestem osobą hojną. Jak nie widzę powodu do zaciskania pasa to nie będę sobie odmawiać, bo życie mam jedno. Taki facet, dla którego ważniejszy jest wypasiony telefon niż wspólne chwile by mnie męczył. Sama sobie odpowiedz na pytanie czy ty jesteś w stanie to na dłuższą metę zaakceptować i ustal z nim jak będzie wyglądał wasz budżet w przyszłość. [/QUOTE]


Mnie by bardziej męczyła osoba, która myśli, że trzeba wydać pieniądze na kawę czy w restauracji, żeby wspólnie spędzić czas.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87361562]ja tez nie lubie wydawac na kawe w coffee shopie a moj maz pije codziennie taka kawe po drodze do pracy,dla mnie to strata kasy ;-)
ja za to wydaje kase na botox a on botoxu nie stosuje
moim zdaniem kazdy ma prawo miec swoje priorytety i wydawac jak uwaza o ile ogolne finanse rodziny na tym nie cierpia[/QUOTE]


__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując