Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy wasz facet też tak oszczędza?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-25, 11:53   #43
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Czy wasz facet też tak oszczędza?

[1=9a6d0e95fbc4407ed947e2e f8cea0fb12942fdf4_5e19100 28c83c;87361959]A ja jestem ciężko zdziwiona odpowiedziami tutaj, gdyż zawsze się w takim wypadku doradza na tym forum, żeby spieprzać od skąpiradła, a tu nagle prawie wszyscy stwierdzają, że to Autorka ma problem!

Moim zdaniem to facet jest problemem, i po tym co napisałaś Autorko już widać, że gościu Tobie skąpi na cokolwiek, ale na siebie jakoś nie ma problemu wydać grubych tysięcy - tak więc on nie jest dusigroszem jako takim, tylko zwyczajnym egoistą. Bo gdyby był skąpiradłem, to na wszystko byłoby mu szkoda, a jemu jest po prostu na Ciebie szkoda kasy. Moim zdaniem to wiele mówi o jego stosunku do Ciebie. On Ciebie ma gdzieś i nie traktuje Cię poważnie. Wszyscy się uczepili jakiejś głupiej kawy, chyba nie widząc całej reszty Twojego posta i jego ogólnego wydźwięku. Jakby mi facet półgębkiem zaczął wypominać wydane pieniądze na benzynę na dojazdy do mnie, to bym kopnęła w d*pę delikwenta i ani się nie obejrzała za siebie. W dobrym związku nie wypomina się sobie wzajemnie kasy, nie ściubi się o każdy grosz i tyle w temacie. Jeśli chcesz sobie zostać w tym związku to "powodzenia" "Zabrzmiało, jak zarzut ale trudno", no żałosne po prostu, "trudno", męcz się dalej.[/QUOTE]

Czemu kobiety są tak roszczeniowe? Należy jej się żeby stawiał? Żeby to on zawsze do niej jeździł i wydawał kasę? Co ona księżniczką jest?
Niby równouprawnienie, nie żyjemy w XVII wieku, ale przywileje dla kobiecej części społeczeństwa to nadal ma być oczywista oczywistość.
Czemu nie powstają tematy mężczyzn w stylu: "ona mi nie kupuje prezentów jak kiedyś" albo "zaprosiła mnie na randkę, ale kolejny raz musiałem płacić za siebie"?
Widzę, że jak facet nie wydaje na kobietę ostatniego grosza albo nie mówi "kochanie, wejdź i kup sobie co chcesz, bez ograniczeń", to jest dusigroszem, skąpcem, a już przede wszystkim nie traktuje związku i jej poważnie.
ZUY MIŚ!
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując