Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-27, 09:53   #3332
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Jutro niby powinnam robić więc no raczej nie.
Powtórzę bo muszę 30.11 czy tam 1.12 nie pamiętam jednak nie mam już nadziei bo to takie przedłużenie bez sensu jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Więc już u nas koniec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

E tam koniec. Zostaje Wam natural. Wiem, że nie wierzysz we własne siły, ale obyś się miło zaskoczyła. cuda się zdarzają częściej niż myślisz!


Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Cześć
Czytam Was caly czas ale nie mam jak się wbić.
U nas średnie nastroje, kryzys żłobkowy w pełni, samopoczucie beznadziejne i praktycznie od ponad tygodnia wszyscy chorzy. Fotelik nam się zepsuł i jest nie do naprawy więc jedziemy wymienić. Nie polecam fotelików britax [emoji85] dobrze, że są już promki na Black friday.
Idę dziś do lekarza podglądać endometrium Dzięki za info, zbieram się od dawna żeby zrobić zamówienie Przykro mi [emoji852]️
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję choroby i kryzysu. Dzisiaj poszła? moja też nie chce chodzić, ale zaciska zęby i idzie. Starszej łatwiej przegadać, chociaż codziennie się mnie pyta, dlaczego musi chodzić od przedszkola

Ja też miałam Britaxa i też nie polecam. Strasznie w nim było ciasno.

Dziewczyny co biorą acard. Dobrze się po nim czujecie? nie mdli Was po nich?
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora