Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-27, 13:27   #3341
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Jeszcze nie, nie byłam nigdzie w galerii. Zamówię przez neta i obejrzę w domu, jak coś to odeślę. A chyba zdecydowałam się na tą kasę z Barbie [emoji16]

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Tak chyba najlepiej[emoji16] ja muszę zamówić małej prezenty na roczek i gwiazdkę [emoji85] na Mikołajki dostała telefon, bodziak i sukieneczke.

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Jednak ciekawość zwyciężyła i no to samo co zawsze. Nie wiem czemu się spodziewałam czegoś innego.

W niedzielę powtórka z bobotestem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi Sed. Nie łam się [emoji8]

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Przykro mi, ale może za wcześnie

A u mnie znowu słabo. Podejrzewam, że szwagierka w ciąży z trzecim raczej na pewno tylko widzę, że nie wiedzą jak mi powiedzieć. Nie zazdroszczę, bo miała ciężkie obie ciąże, od połowy leżące i ma dwie córki szogunki. Cholestaza na pewno jej się powtórzy Ale jakby nie było to smutno mi, bo to ja miałam teraz być, a oni nie chcieli więcej dzieci


Dzięki za cynk do Gemini. Może coś zamówię, ale mam pustkę w głowie.
Przykro mi. Wiem jak to boli [emoji25]

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Dziewczyny co biorą acard. Dobrze się po nim czujecie? nie mdli Was po nich?
Nieee, ja brałam wieczorem i nigdy mnie nie mdlilo. Eh muszę wrócić do brania tych tabletek.


Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Sed może za wcześnie? [emoji120]


Dziewczyny w C&A są body z bio bawełny dla dzieci po 7,9 zł nawet, a są super [emoji4] nie powiem ile kupiłam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Online? Nigdy nic stamtąd nie zamawiałam, jak rozmiarowka?


Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
4 razy miałam stymulację ale lekarz mówił że już powinniśmy myśleć o inseminacji.

Chyba mam wiesz owulacyjne testy wychodzą więc niby tak.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Ale coraz gorzej znoszę porażkę. Musimy pogadać szczerze i na spokojnie bo ja od razu beczę a mąż "uda się naturalnie".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma co się dziwić, długo to już wszystko trwa i każdy ma chwilę załamania. Ale ja wierzę że każda z nas znajdzie sposób na zajście w ciążę [emoji8]


Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora