Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-28, 06:50   #3626
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Kupiłam wczoraj w Biedronce dwa skrzaty- jednego z cekinową czapką i drugiego mniejszego z czapką w gwiazdki. Korci mnie jeszcze trzeci, pewnie dzisiaj po niego pójdę. Jeżeli chodzi o papiery- jest ich masa i są PRZEŚLICZNE. Powiedziałam sobie sama "aaa, tylko spojrzę"... a wyszłam z czterema sztukami i mnóstwem kokardek, rozet i tasiemek.

Dziewczyny, macie już pomysł w co się ubieracie na Święta? Czy może już wszystko kupione? A może jeszcze inaczej- do stołu wigilijnego zasiadacie po prostu wygodnie ubrane?
U nas w Wigilię ubieramy się "normalnie", w tym roku kupiłam nam świąteczne swetry, więc pewnie w nich będziemy łamać się opłatkiem. A że Wigilię z reguły spędzamy z rodzicami w trójkę, to tym bardziej. Dopiero w pierwszy i w drugi dzień Świąt jeździmy po rodzinie, więc na tą okazję czerwoną kieckę zakupiłam już miesiąc temu, żeby nie zapomnieć.
Wstępnie mam czekam aż mi przyjdą kolczyki z ali bo chcę ubrać czarny kombinezon i do tego złote, duże kolczyki lubię się wystroić na Wigilię bo w sumie nie mam za dużo okazji w roku żeby się wystroić
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora