Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-28, 10:03   #3724
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Za paletki

U mnie strona się nie otwiera bo trwa aktualizacja.... Bla bla bla.... Może wykupicie i problem będzie z głowy.

Korinko ja też myślałam że sobie pojem za darmoszke, ale jak usłyszałam że budżet na 2 osoby to 100beuroto stwierdziłam że przy ich cenach będzie bez szaleństwa.... Temat otwarty... Na razie powiedziałam że TZ nie chce... Ha ha ha...chyba za tanio by mieli moje obserwacje.
Ja wchodzę do restauracji i punktuje.... Czystość, szybkość obsługi, uprzejmosc, odległości od stolików czy można swobodnie rozmawiać., muzyka, hałas z urządzeń czy nie przeszkadza itd..... Wiem ciężka jestem. Tego. Lata w Krakowie sporo restauracji gdzie chodziłam dotychczas jako pewniaki się popsuło, jedzenie jakościowo spadło w kilku, obsługa to już dramat. Ale tak to jest jak zatrudniają osoby z przypadku.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------



Dołączam się do. Prośby aby wieczorem jak usiądę na spokojnie już nic nie było!!!!
To rzeczywiście bez szału ... oceniać i jeszcze samemu dopłacać... phii
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora