Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-29, 19:31   #3733
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Dziewczyny popoludniu pojechalam na miasto skuszona waszymi lupami i okazalo sie ze black friday dziala udalo mi sie kupic rzeczy ktore mialam w planie za bardzo dobre obnizki, nie kupilam tylko kurtalek ktore mialam upatrzone

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Obkroj wokół przy ściance. Foremkę do góry nogami i wypukaj ciasto. Powinno wyjść

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
tak wlasnie zrobilam i ciasto prawie samo wyskoczylo,udalo sie ,ale co sie najadlam strachu i ile sie nachodzilam wkolo niego za nim dostalam odwagi jednak je wyjac to moje

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Obkroj wokół przy ściance. Foremkę do góry nogami i wypukaj ciasto. Powinno wyjść

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
tak wlasnie zrobilam i ciasto prawie samo wyskoczylo,udalo sie ,ale co sie najadlam strachu i ile sie nachodzilam wkolo niego za nim dostalam odwagi jednak je wyjac to moje
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora