Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-30, 09:18   #1655
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Nie pytałam ostatnio jak że spaniem ale kiedyś mi mówiły że Wiki sobie gada śpiewa i po jakim czasie zasypia.

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Dziewczyny czy u was w żłobku puszczają dzieciom bajki?
W tygodniu jak odbierałam Wiki troszkę później niż zawsze Wiki wyszła i zaczęła mi opowiadać że właśnie oglądała bajkę.

Myślałam że wymyśla ale później przypomniało mi się że kiedyś chciała żeby włączyć jej świnkę Pepe. Gdzie my tego Jej nie puszczaliśmy. I tak sobie dodałam jedno do drugiego i faktycznie muszą puszczać im bajki.
Dla mnie to dziwne jak powiedziałam o tym w pracy to dziewczyny mnie wyśmiały że czego się spodziewałam że wiadomo iż w żłobkach przedszkolach puszcza się dzieciom bajki i że krzywdzę Wiki nie puszczając jej bajek.

Nie ukrywam czasami puszcze jej binga bo niestety przez te ciągłe choroby musi robić inhalacje a tylko to pomaga żeby usiedziała ale tak to puszczamy muzykę na YT i zasłaniam ekran ręcznikiem nawet Wiki sama mówi że mam zasłonić.

Super ze spaniem. Dzielna dziewczynka

Powiem tak.... nie mam nic przeciwko w domu pod kontrolą rodzica w określonym czasie ale w żłobku czy w przedszkolu nie po to oddaje dziecko by dziecko oglądało bajki a miało zapewniony kreatywnie czas. Dlatego Amelka nie chodzi do żłobka bo u mnie na wsi jest jeden i dzieci codziennie oglądają bajki ale był to tylko jeden z wielu argumentów dla których jej tam nie puściłam.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując