Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-02, 10:59   #2566
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Jestem[emoji4]
Dzisiaj przyjdzie moja chusta Lidlowa. No ciekawe czy mała będzie chętna się w niej nosić.
Jak kładziecie swoje maluszki do snu? W czym śpią? Czym przykrywacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pajac (to takie z nogami ) i śpiwór.
Pytałaś o zawijanie. Prób było wiele. Po każdej kolejnej człowiek żałuje, że znowu był naiwny i myślał, że może tym razem. Wierzgolec musi być blisko, ale nie wolno ograniczać mu swobody.

Czytałam o hnb. Ciągle jednak mamy IV trymestr. A może powinni wprowadzić określenie low response parent? Może on jest nadzwyczaj wymagający, może ja zbyt cienka, a może to po prostu burzliwa integracja z otoczeniem. Zwał jak zwał, jest to do kitu.
Przyznaję, że jestem ostro wkur*iona. Nie liczyłam na bezobsługowego bobasa, któremu pasuje niemal wszystko, ale mógłby mieć przeciętne potrzeby. No ale jak zwykle, mnie się nie zdarzają typowe rzeczy, więc jak mój dzieciak miałby pasować do schematu.

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Hejka
Ja to niebawem przez te noce będę chodziła jak zombi. Moja mała jakąś nietypowa. Usypia przy cycu już kładę się karmię ja żeby nie przekładać. Wypluwa cyca chwilę śpi po czym zaczyna się kręcenie wiercenie lizanie rączek wkładanie do buzi i tak jon stop. Po czym obudzi ja to więc biorę do siebie na brzuch tak usypia ale non stop i tak się kręci i wierci. No spać ni cholerę się nie da :/ czy to normalne ??!?

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
A to może dziecko spać inaczej?
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując