Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie styczniowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-07, 08:56   #3252
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Mi moja położna powiedziała tylko żeby unikać cytrusów, smażonego i jeść bez panierki oraz nie jeść non stop nabiału. Mogę np jeść nawet kurczaka z różna ale bez skóry, zupy ze śmietaną jak najbardziej tylko obserwować dziecko. I dzięki Bogu powiedziała że jak kawę piję w ciąży to potem też pić. I w sumie życie pokaże przy niczym się nie upieram na razie słucham innych bo mam zerowe doświadczenie ale tak sobie myślę że jeżeli potem np miałabym się męczyć ja i przy tym dziecko np z kolkami to lepiej czegoś nie zjeść.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------



Chyba za Ciebie pierwszą będziemy trzymać kciuki [emoji4] Z takich udzielających się mam chyba masz termin najwcześniej?

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------



Doskonale Cię rozumiem ja mam często jazdy ale tak jak miałam w tamten poniedziałek to rzadko to było coś okropnego zero chęci do czegokolwiek, wszystko w czarnych barwach. Wierz mi że ja też się bardzo boję pomimo tłumaczenia i całkiem logicznych wypowiedzi dziewczyn tutaj dalej jestem przerażona porodem i jak sobie poradzę gdzie ja nawet dzieci koleżanek brałam na ręce dopiero jak trzymały sztywno głowę. Ale jak czytam lub widzę jakiś poród i potem jak dają to dzieciątko to musi być niesamowite uczucie. Kobiety są niesamowite ile my mamy w sobie siły [emoji5]
Dzieci na mm też mają kolki. I nie ma wtedy wpływu na to to co jesz Ja przy obojgu zaraz po przyjściu ze szpitala jadłam pizzę na obiad

Dzieciom może wyjść uczulenie na bmk, jakieś alergie. I wtedy trzeba obserwować jedzenie swoje. Przy kolkach niekoniecznie.

Za kciuki dziękuję. Można już teraz, nie pogniewam się 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora