Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie styczniowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-07, 11:51   #3268
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Marlena no jestem z Tobą mi też się nie podobają takie zachowania , ostatnio robiliśmy wcześniejszego mikołaja umówiłyśmy się z siostrą , bratową i moją mamą że kupujemy prezenty do 60 zł dla dzieci i wyobraźcie sobie że moja siostrzenica dostała od mojej mamy taki zestaw kosmetyczki do malowania paznokci bardzo fajne to było i kosztowało 59 zł na Allegro a znów mój bratanek chciał grę twister ale ona na allegro 30 zł kosztuje noi moja mama dokupiła mu coś jeszcze żeby było za 60 zł a nie za 30 i wiecie jaka siostrzenica była rozżalona że Filip ma 2 prezenty od babci a ona jeden , no dla mnie kosmos , człowiek chce dobrze a i tak wychodzi do dupy . Siostra jej tłumaczyła że jej prezent jest bardzo fajny i kosztował tyle co Filipa dwa ale wiecie jak to z dziećmi , kto ma więcej kto ma lepsze prezenty a już mała taka nie jest bo 6,5 roku a Filip 7,5 .

U mnie cały czas -3 kg. Wizytę mam w poniedziałek ale tylko mi gbs pobierze także już jestem zawiedziona że nie dowiem się ile mała waży i jej nie zobaczę
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora