Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-12, 10:27   #4015
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Rano tylko serum z wit C z Avy i filtr Benton (jak wiem, że spędzę większość dnia w domu to filtr pomijam i nakładam krem CC).
Wieczorem co drugi dzień serum z retinolem Liq (nie kładę nic pod ani na niego) i pozostałe dni tonik z kwasem migdałowym plus serum Benton ślimakowe i na niego na zmianę krem Madary Total Renew lub serum olejowe Kire Skin.
Czasami próbuję w to wcisnąć jeszcze serum z Timeless z Matrixylem, ale niezbyt mi to wychodzi bo nie bardzo chcę używać go przy wit C czy kwasach.





Może masz po prostu genetycznie takie uwarunkowania, że wątroba ma mniejsze zdolności regeneracji. U mnie w rodzinie to występuje, mój tato odkąd pamiętam bierze jakieś leki na wątrobę, podwyższone wyniki ma zawsze, chociaż on akurat nadużywa kawy A stosujesz ostropest?

Dostałam bon od Douglasa urodzinowy, no i teraz myślę, bo wyszukałam ostatnio kredkę do brwi z Nude by Nature z kolorem akurat dla mnie. Miał ktoś może? https://www.douglas.pl/Makija%25C5%2...ct_042557.html

Nie za często używasz retinolu i kwasów? Ja stosuje retinol 1-2 razy w tygodniu. Po toniku z kwasem migdałowym tak się łuszczyłam, ze odpuszczam do wiosny.

U mnie się Ava nie sprawdziła Miałam wysyp.

Ja mam też problem z glikolem. Po każdym mam wysyp, podrażnienie. Wolę zwykły alkohol w składzie
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora