Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-14, 10:30   #3524
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 [emoji3590]- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie nie zdążyłam zareagować a już po rączkach był pocałowany [emoji30] gdzie nawet my go nie całujemy w rączki. Nie wiem mnie nadal wszystko wqurwia [emoji20] oby to był tylko baby blues [emoji17]
Nie czuje się jeszcze w tym wszystkim, a tu się jeszcze człowiekowi na łeb wszyscy chcą zwalać. Jutro mają być teście. A moja matka już zapodziała, że ona we wtorek przyjeżdża znowu-no super zajefajnie :/ normalnie bym coś jej powiedziała, a teraz czuje się wypruta i nie mam siły. Chyba męża poproszę, żeby do niej zadzwonił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Rozumiem Cię [emoji8] Ja już pomału się dźwigam. Mam czas do 27 grudnia i myślę, że dam radę.. Nawet wczoraj ogarnęłam łazienkę i z grubsza resztę mieszkania. Wcześniej tylko gniłam na łóżku i usiłowałam się zajmować dzieckiem.

A mój dzidziuś od wczoraj od 7 rano budzi się co 3 godziny na jedzenie, pampersa i wieczorem obudziliśmy na kąpiel. Bałam się nocy po całym dniu spania ale okazało się, że spała grzecznie całą i budziła się tylko głodna. Czy to normalne, że tyle śpi? Bo ja już się zastanawiam czy to dobrze [emoji85][emoji23]

Zaczynamy ją też przyzwyczajać do spania w głośniejszej atmosferze, włączamy tv, robimy przy niej wszystko. A pielęgnację miałyście rację, robię wtedy kiedy jest zrelaksowana. Wieczorem kąpiel w miarę o stałej porze ale rano czekam aż się dobudzi i dopiero.

No nie wiem.. Chyba zaczynam się odnajdywać jako MAMA [emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora