Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terminacja ciąży cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-15, 22:11   #5000
Oligator01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 65
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez zwyklylogin Pokaż wiadomość
hej


czy słyszałyscie cos takiego ze podczas pierwszej miesiaczki po T nie powinnysmy uzywac tamponow? Nie wiem czy sobie to wymyslilam, czy gdzies wyczytalam, czy ktos w szpitalu mi tak powiedzial. Podejrzewam że to chodzilo nie o pierwsza miesiaczke a o krwawienie po T (oczyszczanie).
Ale skoro przy pierwszej miesiaczce macica mialaby sie nadal oczyszczac..to tak mysle ze moze i tu nie powinno sie stosowac tamponu..
Jakie macie zdanie na ten temat lub co Wam mowili specjalisci?







Mi też się tak kojarzy. Zresztą pierwsza miesiączka jest tak obfita, że żaden tampon nie wytrzymałby pierwszych 5 minut. I u mnie faktycznie się macica jeszcze oczyszczała, bo krwawienie było podobne jak po T, w sensie koloru, konsystencji.
Po 3 tygodniach dostałam znowu miesiączki, ale już była normalna. Ale profilaktycznie używałam podpasek.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Katjus Pokaż wiadomość
Dziewczyny... Czy byl tu jakis przypadek ze wynik fish wskazywal na trisomie a amniopunkcja okazala sie ok? Z tego co wiem fish daje 98%, a dopiero amnio 100%. Dwa tyg temu zrobilismy T na podstawie fisha (trisomia 18, ze) i teraz strasznie boje sie odebrac wyniki amnio. Co jesli sie okaze, ze te 2% niepewnosci z fisha dotyczy akurat nas i mala byla zdrowa? Byla taka sliczna, nic po niej nie bylo widac choroby Tak sie boje ze jednak miala szanse Racjonalnie wiem ze raczej tak nie bylo bo usg i fish byly zgodne, ale mimo to mam ogromny strach zeby odebrac wynik ostateczny...





W naszym zaściankowym państwie nie robili by T na podstawie fisha gdyby był choć cień niepewności.
Oligator01 jest offline Zgłoś do moderatora