Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-17, 21:51   #4285
EvelineV
Rozeznanie
 
Avatar EvelineV
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 566
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
A powiedzcie, płuczecie zatoki? Mi polecał to lekarz przy ostatnim przeziębieniu i ostrym katarze. Ale jakieś to dla mnie takie zbyt masakryczne. Boję się, że się utopię
Ja płuczę. Nie codziennie, bo mi się nie chce, ale od czasu do czasu. Bałam się strasznie i początkowo rzeczywiście może być nieprzyjemnie. Trzeba wybadać "drogę" dla tej wody i odpowiednio manewrować głową. Teraz robię to właściwie odruchowo. Super sprawa, raz to mi takie gluty wyleciały, że nie wiedziałam, gdzie to się zmieściło. Płuczę zwykle ciepłą wodą, a w gorszych przypadkach roztworem soli morskiej.

Ja od dzieciństwa cierpię na różne nosowe problemy (do 20 roku życia w ogóle nie oddychałam przez nos, aż do operacji). Ponad rok miałam zatkany nos, brak węchu i smaku. Różne diagnozy, recepty pierdoły, aż raz lekarz zapisał mi Pronasal - steryd donosowy. Rany, inny standard życia zupełnie. Wszystko jak ręką odjął.



U mnie już też świątecznie. Wczoraj piekłam ciasteczka. Do tej pory czuję ten migdałowy zapach
EvelineV jest offline Zgłoś do moderatora