Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-20, 08:54   #2992
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.4

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie ta pierwsza to typowy high need a druga na zasadzie "gdzie mnie położysz, będzie ok, byle było na co patrzeć". W ciągu jednego tygodnia z Amelką nosiłam ją więcej, niż Jagodę od urodzenia.
I wiecie? Ta uwaga też trochę wychodzi teraz. Starsza jest zazdrosna, ale wszystkie negatywne emocje kumulują się na mnie, Jagodzia jest tą kochaną, do przytulania, głaskania i tak dalej. Za to ja jestem często najgłupszą mamą na świecie, mimo że cholernie się staram. Strasznie szybko wybucha teraz, mam problem z tym, żeby ją rozładować.
Dziś zrobiła mi awanturę, bo Pani w szkole dała jej minusa (jej pierwszy - mocno przeżyła). A minus, bo wstała do szafki wziąć książkę, bez zapytania czy może. I tłumaczy się, że ona nie wiedziała, bo Pani nie mówiła, że tak nie wolno. Najgorsze, że ja absolutnie słowem sie nie odezwałam na ten temat, tylko jej wytłumaczyłam, żeby następnym razem podniosła rękę. I że ja też dostawałam czasem w szkole minusy. A jej złość była taka, że jakbyście to widziały, to nie mogłybyście w to uwierzyć... Krzyczała na cały blok! że Pani jest głupia, ja jestem najgłupsza, ona nie chce do tej szkoły chodzić, żeby ją wypisać, że ona ucieknie... Naprawdę czasem nie wiem już, co robić. W końcu się uspokoiła i poszła do szkoły z uśmiechem, ale taka akcja, ze szok ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łącze się w bólu, nasze córki chyba w tym samym wieku ... Ale Hania już miała to przed ciążą i urodzeniem Róży, jest mega uparta i szybko wpada w złość. No wypisz wymaluj ja jako nastolatka , pocieszam się że ja trochę się uspokoiłam to i jej przejdzie.


Róża ostatnio gorzej sypia w nocy, ja nie mam czasu odespac, bo kursuje od logopedy do fizjo czy na zakupy. Kwintesencja mojego zmęczenia było dziś zapytanie męża kto pójdzie w sobotę z koszyczkiem na świecenie ...


A po południu mamy bioderka, poprosiłam brata żeby mnie zawiozl, bo nie czuje się pewnie żeby prowadzić auto.
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując