Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-26, 19:32   #4692
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 [emoji173]️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ja jestem lepiej zorganizowana jak meza nie ma w domu. Dzieci też jakies spokojniejsze, chyba wiedzą ,ze matka ma tylko dwie ręce. Natomiast gdy jest maz ja nie musze robic nic wiec sie rozleniwiłam. Sniadanko, kolacja nakryte do stołu, po drodze dwie kawki z ciastem i obiad... wczesniej pieczeń naszykowalam wiec tylko podgrzac mu zostało i surówki narobic, warzyw na parze. No a ja mogę lezec i pachniec. Natomiast gdy męża nie ma ja działam na full obrotach i moze nie mam czasu zrobić oka, to dzieci sa najodzone i czyste i to właściwie moj priorytet. Tymka pod pachę i na dywan do Leo. Wszyscy zadowoleni. Posilki robilam gdy Tymek spal a z rana ma dluga drzemkę.
Ciekawe czy taka mądra będę 2.01 gdy to pierwszy raz zawiozę Leo do przedszkola i mam zamiar odbierac go z wozkiem i Tymkiem a w miedzyczasie gotowac i sprzątać [emoji23][emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Żebyś wiedziała, ja codziennie zmieniam zdanie. Jakbym to miala juz zachodzic w trzecią ciąże [emoji85][emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Tak sobie wlasnie mysle caly czas. Co robic z za malymi na T. ubrankami. Zostawiac czy wywalac/sprzedawac. [emoji16][emoji5] rozkminiam to dniami i nocami.


Arya z tym wiekiem to przesadzasz chyba troche, sa kobiety które jeszcze o dzieciach nie myślą w Twoim wieku. [emoji2] piszesz jakbyś miala 10/15 więcej [emoji16] jeszcze Ci się pewnie odmieni z drugą ciazą jest łatwiej bo wiesz juz jaki byl przebieg pierwszej i czego sie spodziewac. Ja również w pierwszej ciazy wydalam miliony monet bo jezdzilam do PL na badania. W drugiej juz wiedzialam jakie leki sa mi potrzebne i jakie badania musze zrobic. Sama to ogarnęłam , bez wizyt w Pl. Więc wiesz , nigdy nie mów nigdy [emoji16]

Jak patrze na nasza rodzinkę, to czuje takie spełnienie , jakiego chyba z Leo nie czulam. Tzn wiem ,ze zafundowalismy im - dzieciom najwspanialsze co mozna dostac czyli rodzeństwo. Bardzo mnie rozczula jak Leos mowi-" nie płacz synu , to nie boli " gdy zmieniam T. pieluszkę [emoji5][emoji23][emoji173][emoji173]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie taki problem, że od trzech dni nie ma drzemki dłużej niż 40 minut i dziś spał raz 30 minut, a raz 40 minut [emoji29]


Jedyne co to odeszłyby koszta diagnostyki, a to w sumie kropla w morzu kosztów prowadzenia całej ciąży.Leki i tak ktoś musi przepisać, wszystko 100% płatne, koszty wizyt.
Narazie kategorycznie mówię nie.
Co do wieku mam koleżankę co jest teraz w ciąży w wieku 35 lat no i mówi, że nie ma porównania do tego jak się czuła będąc w ciąży w wieku 28 lat. Poza tym kiedyś dzieci trzeba odchować, żeby samemu jeszcze pożyć [emoji13]

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Ja chyba z milion razy po porodzie Pitula zmieniałam zdanie co do tego, czy aby na pewno nadajemy się do posiadania większej ilości dzieci. Ale to hormony. Na trzeźwe myślenie u nas to jeszcze za wcześnie [emoji23]


Oby to były hormony, bo sama siebie nie ogarniam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora