Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie KWIETNIOWE 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-27, 16:07   #4914
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ja dalej z zakupami w lesie. Po polowkowych kupiłam jedne body i do dziś nic się nie zmieniło [emoji23] ale od stycznia się zabieram za to. Najpierw przegląd tego co mam po synku ale chyba z tych małych ciuszkow co były unisex akurat sporo rozdałam. A większe to już ma typowo chłopięce więc może jakieś dresiki po domu ewentualnie mogę zostawić [emoji14]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie mam zakupów. Poza kompletem Batmana ze smyka ale jeszcze nie odebrane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Odebrałam wyniki toksoplazmozy i morfologii. Erytrocyty, hemoglobina i hematokryt poniżej normy. Były na poprzednim badaniu w normie i spadły. Ale mogłam się tego spodziewać. Większości kobiet spadają na tym etapie ciąży. Wyników krzywej cukrowej jeszcze nie mam.

Zrobiłam drugie zakupy dla małej, tym razem w Smyku internetowym. Tak się przestraszyłam, że wyląduje w szpitalu wcześniej, że dostałam zakupowego spida.
Curly jak lekarz da Ci żelazo to nie kupuj od razu 2 opakowań bo wiele osób źle reaguje na nie i trzeba zmieniac. I napewno nie na czczo bierz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora