Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie KWIETNIOWE 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-30, 13:03   #4993
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ola to współczuję takich ciągłych chorób moja syn w swoim dwuletnim życiu ma za sobą ospę i trzydniówkę. I teraz pierwszy raz jakieś nocne kaszle były lekko katar i teraz ta gorączką cała noc. Wcześniej miał dwa razy gorączkę na zęby i po jednym szczepieniu. I to by było na tyle. Nie mamy wprawy w chorowanie ( odpukac, na szczęście).
No ale nic tragedia. Spaliśmy dwa razy po dwie godziny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My przez 2 lata i 11 miesiecy mielismy jedną angine i jakies przeziębienia ale to na palcach jednej reki. Do wrzesnia 2018 gdy starsza poszla do przedszkola. Ten rok skzolny i tak jest lepszy ale i tak bardzo zly. No cóz. Teraz rodze w kwietniu, będą swieta i egzaminy, majowka wiec cieszy mnie to ze na start chorob nie bedzie przez miesiąx. W zeszlym roku szkolnym chorowalismy od wrzesnia do polowy kwietnia i dopiero potem angina po zakonczeniu roku szkolnego. I od wrzesnia powtorka. Nie wiem czy w kwietniu nie zabierzemy starszej z przedszkola bo do konca sierpnia chcialabym zrobi synowi szczepienia a szczepimy szczepionkami 5 w 1 a opoznienie mielismy bardzo duze. A drugiej dawki rota nie zdążylam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora