Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-30, 14:09   #3902
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez zuuuuskaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na jednej z popularnych grup na Facebooku pojawiał się post o reakcjach na nieplanowane ciąże. I oczywiście przy tym jak to możliwe i komentarze, że antykoncepcja co do minuty i ciąża, że przez tarczyce się nie wchłaniały, że brała i w czwartym miesiącu się dowiedziała.

Błagam uspokójcie mnie mądrym słowem bo wpadłam w panikę. Sama mam niedoczynność która przechodzi na nadczynność i mój ginekolog powiedział że to nie ma wpływu żadnego, tym bardziej ze lek biorę rano, a anty wieczorem.

Nie współżyłam „normalnie” od października, bo infekcja i tak dalej. Ostatni miesiąc w gumce bo włączyła i się schiza. Wraz z rozpoczęciem nowego opakowania chciałam współżyć normalnie ale po tym co przeczytałam włączyła mi się jakaś blokada i paniczny strach....
Brałam tabletki 1,5 roku, choruje na hashi, w ciąży nie jestem.
Nikt się nie przyzna, że się seksił bez zabezpieczenia i jest w ciąży, tylko będzie wymyślał głupoty.
Na choroby autoimmunologiczne choruje mnóstwo kobiet. Jeśli miałoby to zaburzać działanie tabletek, to producenci już by o tym wiedzieli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując