Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2019 [emoji173]️ - część 6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-31, 20:21   #122
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 [emoji173]️ - część 6

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Dziewczyny używacie czegoś na hemoroidy? Jestem 2tyg. po porodzie i nie wiem czy trzeba czekać do końca połogu czy teraz mogę sobie jakoś pomóc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Procto glyvenol. Można używać od 4 miesiąca ciąży i przy KP.
Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Witam się w 6 części ! Ola, jeszcze raz gratuluję. Nilka, cały wątek czeka tylko na Ciebie i Twoje mdłe cudo. My od niedzieli w domu, ale mój syn jest prawdopodobnie blizniakiem Jasia od Aryi ( tak to się odmienia)? Mało śpi, dużo kwili i co najgorsze słabo je. Zasypia nad butelka i muszę go wybudzac, wiec karmienie trwa sto godzin. Tz wraca do pracy po weekendzie i nie wiem jak damy sobie radę. Do tego ma początek anemii więc mamy się zgłosić do tego szpitala na kontrolę za 3 tygodnie- zobaczymy, czy nie trzeba będzie podawać żelaza. Ehh, trudne te początki. Dla mnie największa masakra jest brak snu i moje kompletne niezorganizowanie - mam wrażenie, że kompletnie nie radzę sobie z dzieckiem, jestem mega nieporadna i na nic nie mam czasu. Chyba baby blues do mnie przyszedł
Śpij kiedy on śpi, odpoczywaj i miej wywalone na kurz na szafkach. Przyjdzie czas, że ogarniesz i to. Ja byłam przerażona pierwszym dniem samemu z małą ale jakoś poszło. I z dnia na dzień się okazuje, że jak sobie trzeba poradzić to jakoś to pójdzie. Proś tż o gotowanie i pomoc. Jedna potrzebuje 2 doby, żeby stanąć na nogi a inna 2 miesiące i teraz uważam, że to ani wstyd ani nic złego! Życie się zmieniło i trzeba się przestawić. A wy w dodatku zaliczyliście turbo urlop w szpitalu..
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Tak, tak. Miałam chwilowy kryzys bo mnie mąż wkurzyl jak wracaliśmy ze szpitala i mnie wszystko bolało bo się niewygodnie siedziało w aucie a ten się śmiał. ale to pierdoła więc luz [emoji846]

Młodzież jak zasnęła o 13 w szpitalu tak spał do 17:30. Ja spałam od 15 do 17:30. Zresztą wygrałam życie mogąc się wykąpać u siebie pod prysznicem. Ogarnęłam już nawet pranie szpitalnych rzeczy.

Mąż pierwszy raz zmieniał pieluchę i oczywiście z niespodzianką [emoji38] poszło mu świetnie [emoji3] mąż pomaga bardzo, ale hitem było to że zapomniał mi zabrać z domu kurtki na wyjście ze szpitala i w niedzielę z porodówki zapomniał zabrac moje buty [emoji23]

Teraz zobaczymy co noc przyniesie.

Ja mam na wadze -6kg, jak na drugą dobę przez porodzie myślę że jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podziwiam. Ja to byłam w jakimś takim szoku, że nie umiałam zdania sklecić. Nawet, żeby się przedstawić musiałam się dobrze zastanowić. Ale bardzo fajnie, że szybko wracasz do żywych! [emoji4]
Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
A mozna przy karmieniu stosować tą maść?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można od 4 miesiąca ciąży i przy karmieniu stosować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując