Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-04, 01:59   #66
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
ale dla mnie to komiczne, gdy widzę dorosłego mężczyznę jarającego się grami, zbierającego figurki po 500 dolców i inne tego typu rzeczy. Czasem to wygląda niezdrowo, gdy taki osobnik ogląda anime przeznaczone dla szesnastolatków, albo jara się postaciami, które wyglądają
Nie, a z uwagi na Teorię Wielkiego Podrywu kojarzy mi się to wręcz pozytywnie. Wg mnie człowiek powinien mieć swoje przyjemności i jeśli nie zaniedbując innych spraw jara się komiksami, lubi pić herbatę z wymyślnego kubka, a kolejne częsci Gwiezdnych Wojen ogląda nie tylko ze względu na efekty specjalne to co to komu szkodzi.

Cytat:
Tak jakby normalnie ci fani HP łazili na co dzień w pelerynkach i z różdżkami
Myślę że całkiem spoko by było jakby było kulturowo więcej okazji do przebierania się i powygłupiania. Tak to jest karnawał który raczej dla większości ludzi zaczyna się i konczy sylwestrem. Hallowen jest głównie mroczny ale niekoniecznie no i jest kalką kompletnie obcej kultury, różnie się do niego podchodzi. Wg mnie takie przebieranki i imprezy są całkiem fajne.

Cytat:
Poza tym wolę jak siedzi i dłubie na kanapie albo gra z kolegami niż jakby miał uprawiać jakieś sporty ekstremalne. Bałabym się , że sobie gdzieś łeb rozwalił na motorze albo utknie w jakiejś jaskini na amen.
Jak dla mnie to jeszcze zaletą może być jak facet sobie w wolnych chwilach skleja takie modele niż miałby skrolować i lajkować dupy na fejsie czy insta. (Pomijając 1 2ego nie wyklucza). Słabe.

Cytat:
Uważam, że w pewnym wieku jednak powinno się zdać sobie sprawę, że większość, to jest chłam, naładowany komercją i owszem jest to infantylne.
Ja tam lubię trochę magii. Nie kupowałabym tego bo mnie to nie jara ale niby czemu żel pod prysznic zamiast mydła czy paleta cieni albo latanie na paznokcie które można sobie pomalować samemu jest w porównaniu z tym ok; wiele kobiet lubi takie rzeczy i raczej nikt siebie nie uważa przez to za idiotkę.
Cytat:
facet całe godziny jeździ wirtualnymi samochodami a prawka nie ma
meble proszą o dokręcenie, a ten nie dokręci bo nie ma narzędzi
wymyślone światy buduje z zapałem
słaby partner ale nie przez zamiłowanie do sf.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując