Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy to ma sens ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-06, 18:36   #50
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy to ma sens ?

Cytat:
Napisane przez takatamja94 Pokaż wiadomość
Serio ? wszystko z Tobą ok ? kupienie komuś kawy za 5 złotych to sponsorowanie ? gdzie ja nie raz kupowałam jego ulubioną czekoladę czy lody i wręczałam bez okazji....
Nic ci nie poradzę, że takie jest znaczenie słowa sponsorować: kupować/opłacać coś komuś.
Cytat:
Napisane przez slrxc Pokaż wiadomość
Wypowiem z tej meskiej strony.

Jakkolwiek poglad Lisbeth na ta sprawe jest jak najbardziej sluszny i logiczny (nawet powiem szczerze - podziwiam), tak z drugiej strony...pamietam na podstawie swojego bylego zwiazku, ze takie drobne gesty naprawde potrafia dac duzo usmiechu, bo ich znaczenie jest bardziej symobliczne. Cos jak okrycie ubraniem w zimna pore. Moze dac cieplo, ale niekoniecznie tylko fizyczne, ale na poziomie uczuciowym, w bardziej przenosnym tego slowa znaczeniu. Moim zdaniem troche brakuje tutaj partnerowi autorki wyczucia, ale w sumie...autorka ma w tym swoj udzial i tak jak juz tutaj zostalo powiedziane - jedyna opcja, by sytuacje zmienic jest zakomunikowanie partnerowi aurotki, ze jednak istnieje potrzeba takich gestow. To jak zareaguje partner autorki - nie wie nikt. Tutaj sprawa jest jednak raczej zerojedynkowa; woz albo przewoz.
Jaki jest związek twojej wypowiedzi z moim postem? Przecież pisałam na zupełnie inny temat.
Można się zawsze i wszędzie składać po równo, a mimo to robić te drobne gesty i to w obie strony.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując