Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-07, 08:26   #1769
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

U nas od kilku dni mleko nie, jedzenie większość nie, jedyne co to pasuje woda i wczoraj wciągnęła cały słoiczek owocowy. No ale wychodzi ząb więc to chyba powód [emoji849] Ogólnie na mleko jest coraz większy foch
Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Laski dzisiaj pytałam znajomą o kilka rzeczy związanych z karmieniem mm. I mam wrażenie, że ona gada bzdury ale oswieccie mnie
1. 'Mm rozpycha żołądek więc dawaj mu mniej niż piszą na opakowaniu. Moja zjada 180 ml na noc ale to dopiero od jakiegoś czasu wcześniej zjadała 160 ml.' (Mój raz dziennie 210 dostaje ale nie zjada tego całego). No i jak mm może niby rozpychać żołądek skoro jak mój już nie chce jeść to wypycha smoczek językiem, to samo zresztą z cyckiem jak nie chce. Jej córka ma rok więc starsza od naszych dzieci.
2. 'po mm trzeba dać dziecku napić się wody aby przepłukać buzię żeby nie było pleśniawek'
3. 'w nocy oszukuj go wodą i nie zawsze dawaj mleko w butelce' serio? Mm lub pierś do roku jest na żądanie prawda?
Durna ta znajoma, nie słuchaj jej
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja dziś gadałam z pediatrą o odstawianiu od piersi. Nie wiem, czy się nie wstrzymam do roku jednak. Jego zdaniem nie powinno się odstawiać stopniowo tylko nagle - nie ma i tyle. Co o tym sądzicie?

Aha i ze Stasiem wszystko super, jestem bardzo zadowolona z opieki, leczenia, wnikliwości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I to by było na tyle z 9 miesięcy

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora